Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Sporttevékenységek Túrázás |
| Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Reggeli Szobai reggeli | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Túrázást kínálva, a 2 hálószobás Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa legfeljebb 4 vendég számára alkalmas.
A Pedra Redonda egy 10 perces autóútra, a Pico do Selado pedig körülbelül 4 km-re található az 1 fürdőszobás villától. A közeli kulturális látnivalók közé tartozik az Unger's Pottery House, amely nagyjából egy 15 perces autóútra található.
Az ingatlan ablakaiból kilátást nyújt a kertre. A Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. Szárító és törölközők szintén elérhető.
A konyhai felszerelések magukba foglalnak elektromos vízforralót, hűtőt és sütőt az étkezőben.
- Helyi látnivalók
- Plato3,8 km
- Puspokkalap turaut kiindulopontja3,9 km
- Chapeu do Bispo3,8 km
- Trilhas Pouso do Rochedo1,2 km
- Poncianos Belvedere2,9 km
- Pedra Partida-hegycsúcs3,3 km
- Pedra Partida-hegycsucs3,3 km
- Pedra da Onca3,9 km
- Püspökkalap túraút kiindulópontja4 km
- Mirandouro3,5 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional51 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- 24 órás recepció
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Szárító
- Konyhaedények
- Szobai reggeli
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Szabadidős/TV szoba
- Túrázás
Szolgáltatások
- Mosoda
- Vegytisztítás
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Terasz
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa milyen messze van a Sao Jose dos Campos Regional repülőtértől?
A Sao Jose dos Campos Regional repülőtér és a Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa között 55 km távolság van. - ❓
A Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt a Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa?
A Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
A Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa konyhával berendezett?
A Casa Aconchegante Na Roca - Sao Francisco Xavier Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a villa ablakaiból?
A villa kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
São Francisco Xavier nevezetességei közé tartozik a Pico do Selado és az Igreja de São Francisco de Assis, amelyek 5 km-re, illetve 6 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Selado-csúcs (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.